Українського журналіста Романа Сущенка обвинувачують в РФ в шпигунстві. Справа слухалася в закритому режимі за клопотанням прокурорки, яка вважала, що оприлюднення матеріалів справи може спричинити розголошення державної таємниці.

Лефортовський суд Москви продовжив арешт до кінця січня українському журналісту Роману Сущенку, обвинуваченому в РФ в шпигунстві.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Клопотання слідчого задовольнити, продовжити запобіжний захід у вигляді взяття під варту щодо обвинуваченого Сущенка до 30 січня 2017 року», – оголосила рішення суддя Анна Журман.

Зауважується, що справа слухалася в закритому режимі за клопотанням прокурорки, яка вважала, що оприлюднення матеріалів справи може спричинити розголошення державної таємниці.

Цю інформації підтвердив і адвокат журналіста Марк Фєйгін.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку із цим рішенням. Про це повідомила речниця МЗС Мар'яна Беца. 

30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який прибув до Росії відвідати родичів.

1 жовтня Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Поділитись: