Економіка

Укравтодор отримав $560 млн позики від МБРР

Економіка/Укравтодор отримав $560 млн позики від МБРР
Зберегти
Вигляд

«Укравтодор» і Міжнародний банк реконструкції та розвитку підписали угоду про позику на суму 560 мільйонів доларів. Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Кошти підуть на розвиток української дорожньої мережі. Слід зазначити, що угода набула чинності 11 лютого – на тиждень раніше запланованого.

«Угода набула чинності на тиждень раніше, ніж ми очікували і це було заплановано. Крім того, за висновком Міністерства юстиції, ця угода не потребує ратифікації, оскільки позика вже врахована в законі про Держбюджет на цей рік», – зазначила начальник відділу міжнародного співробітництва та інвестицій «Укравтодору» Лілія Горбатюк.

Повідомляється, що вже в березні «Укравтодор» може розпочати закупівлю робіт і послуг, необхідних для реалізації третього спільного з МБРР проекту розвитку дорожньої галузі.

Нагадаємо, в оновленому аеропорту Житомира 16 лютого вперше приземлився середньомагістральний авіалайнер Airbus A320, який прибув в Україну з Киргизстану.

/фото focus.ua

Пов`язані новини