У Фонді державного майна України очікують, що за підсумками 2020 року до бюджету надійде близько 3 мільярдів гривень попри те, що у бюджеті заклали надходження на рівні 500 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Чесно кажучи, я хотів би цю суму (500 мільйонів гривень — ред.) збільшити. На жаль, в цьому турборежимі з нами не встигли порадилися. У випадку продовження карантину до середини літа ми готові дати до бюджету в шість разів більше», — повідомив він.

У попередній версії державного бюджету закладалося, що від приватизації надійде 12 мільярдів гривень. Однак через коронавірус та карантин приватизацію великих державних компаній, яку планували провести у 2020 році, вирішили відкласти.

Велику приватизацію в Україні відкладають вже декілька років поспіль. За цей час встигли змінити процедуру приватизації об’єктів, а до переліку підприємств, які держава планує продати, внесли близько 1000 компаній.

Напередодні відбувся продаж державного підприємства «Київпассервіс», яке керує центральним автовокзалом столиці. Його продали за 230,9 мільйона гривень.

3 березня на приватизацію відправили 431 державне підприємство, серед яких Артемсіль (державний монополіст з виробництва солі в Україні).

Поділитись: