Українські та білоруські компанії підписали контракти на постачання товарів та надання послуг, загальна вартість яких перевищує 500 мільйонів доларів.

Відповідні угоди підписали у ході форуму регіонів України та Білорусі, який проходить у Житомирі, передає Торгово-промислова палата України.

«Другий форум регіонів стартував у Житомирі із 8-го засідання Українсько-Білоруської консультативної ради ділового співробітництва, у ході якого між бізнесом підписано контракти на більш ніж пів мільярда доларів», — йдеться у повідомленні ТПП.

Зазначається, о Білорусь — 5 найбільший торговельний партнер України. У торгово-промисловій палаті сподіваються, що обсяги взаємної торгівлі між країнами будуть зростати й надалі і за підсумками 2019 року складуть 8 мільярдів доларів.

Нагадаємо, що за підсумками першого кварталу 2019 року найбільшим торговельним партнером України став Китай. Він вперше випередив за обсягами торгівлі Росію.

Нагадаємо, що за даними ДФС, за перші 7 місяців 2019 року частка торгівлі України з ЄС зросла на 6%, в той час як з країнами СНД — скоротилася на 3%.

Поділитись: