У Стамбулі підписали договір між Україною та Туреччиною щодо двостороннього розвитку ділової співпраці.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що договір підписали між Комітетом зовнішньоекономічних відносин Туреччини та Торгово-промисловою палатою України.

Договір продовжує дію попереднього договору, підписаного ще у 1991 році. Ним створили Ділову раду, яка працювала задля зміцнення бізнес-активності між двома державами.

«Метою підписання договору є подальший розвиток ділової двосторонньої співпраці України й Туреччини та активізація діяльності української та турецької частин Ділової ради», — пояснюють в Офісі президента.

Зазначимо, що під час візиту до Туреччини президента України Володимира Зеленського обговорювалося й питання запровадження зони вільної торгівлі між країнами. Створення цієї зони покликане збільшити товарооборот між державами до 10 мільярдів доларів щороку.

Нагадаємо, підписання договору про зону вільної торгівлі з Туреччиною обіцяли завершити до кінця 2018 року. Однак через суперечки щодо тарифів на сільськогосподарську продукцію і певну частину сфери послуг цей процес досі не завершили.

5 серпня Офіс президента повідомив, що Зеленський 7-8 серпня перебуватиме з візитом у Туреччині, де зустрінеться з президентом Реджепом Таїпом Ердоганом та Вселенським патріархом Варфоломієм.

7 серпня в Анкарі за участі Зеленського відкрили Об'єднаний центр кримськотатарської діаспори Туреччини.

Поділитись: