Укроборонпром та турецька компанія Baykar Defence створили спільне підприємство, яке розроблятиме та будуватиме сучасні безпілотні літальні засоби.

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки та оборони України.

Зазначається, що спільне підприємство працюватиме у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологій. Однією з перших розробок нового підприємства має стати новітній безпілотник.

«Цей дрон зможе вести детальну розвідку з високих ешелонів польоту, годинами знаходитись у повітрі, розвивати значну крейсерську швидкість та завдавати ударів широким спектром високоточного озброєння», — повідомляють в РНБО.

Зазначається, що двигуни у новому дроні будуть українського виробництва, що забезпечить дрону можливість переносити велику кількість озброєння.

«Підприємства "Укроборонпрому" ведуть спільні проєкти зі створення військово-транспортного літака, систем активного захисту для бронетехніки та радіолокаційних систем. Тобто за останні роки була налагоджена стабільна взаємовигідна робота, яка дозволяє поєднати найсильніші сторони наших оборонно-промислових комплексів», — додають в Укроборонпромі.

Нагадаємо, на початку квітня на Одещині випробували модернізовані ракетні комплекси, здатні вразити ціль на відстані 130 кілометрів.

Поділитись: