Міністерство закордонних справ України відреагувало на «указ» президента РФ Володимира Путіна про заборону на володіння земельними ділянками в анексованому Криму без громадянства РФ.

МЗС України засуджує підписання Путіним відповідного указу.

«Підписання указу — це черговий незаконний крок Москви щодо привласнення об’єктів української державної та приватної власності на території незаконно окупованого Криму, грубе порушення українського законодавства і міжнародного гуманітарного права», — наголосили у відомстві.

Там додали, що Україна використає всі можливості міжнародного права і міжнародних судових інстанцій для скасування цього указу та притягнення Росії до відповідальності за це правопорушення.

Україна закликала міжнародне співтовариство продовжувати посилювати тиск на державу-агресора, зокрема запроваджуючи санкції.

Нагадаємо, 20 березня Путін підписав указ, який додав анексований Крим до переліку прикордонних територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки.

Поділитись: