Українець Дмитро Підручний завоював золоту медаль у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить у шведському Естерсунді.

Підручний стартував у гонці переслідування четвертим із відставанням у 17 секунд від переможця спринту — норвежця Йоханнеса Бьо: українець відстріляв дуже швидко і влучно, тоді як Бьо тричі схибив.

Відтак, другу сходинку в гонці чемпіонату посів біатлоніст Йоханес Бьо, відставши від Дмитра на 8,3 секунди, «бронза» дісталася французу Кантену Фійону Майє, його відставання склало 17, 7 секунд.

«Поки без емоцій. Не віриться, що це нарешті сталося. Важко щось сказати. Гонка немов в тумані... Я знав, що сьогодні складні погодні умови і все буде вирішуватися на «стійці». Відстрілявшись чисто, зрозумів, що треба боротися за призові місця. Пощастило, що суперники багато помилялися, це зіграло мені на руку», — сказав Підручний у включенні UA:Перший.

Дмитро Підручний став першим в історії України чемпіоном світу з біатлону.

Інший українець, Руслан Ткаленко, який брав участь у гонці, фінішував 38-м.

Нагадаємо, у минулому році Дмитро Підручний потрапив у 10-ку кращих у спринті під час Кубку світу з біатлону, який відбувається у німецькому Оберхофі.

Поділитись: