Мешканка Нью-Йорка Світлана Флом кілька разів викликала поліцію, звинувативши темношкіру жінку в цькуванні та погрозах. Коли відео інциденту з Флом з’явилося в соцмережах, її поведінку назвали расистською — водночас сама вона заявила, що її такою виставили навмисне.

Користувачка Instagram _brownsugarbaby виклала відео, на якому Флом телефонує в поліцію і каже, що авторка посту «маніпулює через свій колір шкіри».

Як стверджує _brownsugarbaby, спершу жінка викликала поліцію, бо думала, що та курить марихуану в громадському місці, а згодом почала говорити, що на неї «нападають» і що їй «погрожують».

«Я вся трясуся… Вона мене знімає на камеру, я вагітна й зі мною двоє дітей», — говорить Флом. Пізніше вона сказала, що хоче, аби відео з нею видалили.

Увесь цей час _brownsugarbaby коментувала слова Флом і казала, що вона просто сиділа на лавці в парку й нічого не робила, а звинувачення жінки безпідставні.

Пізніше поліція поспілкувалася з обома жінками, але жодних подальших дій не вжила.

Сама Флом у коментарі виданню Page Six пізніше пояснила, що жінка її фільмувала протягом 45 хвилин, але виклала в Instagram лише уривки відео, які начебто показують її расистською.

«Вона виставила цю історію так, щоб я мала вигляд расистки. Вона перекрутила все так, наче вона бідося, що сиділа собі на лавці, а я — біле лайно, яке без причини її цькує», — сказала Флом. Вона також заявила, що після викладеного відео отримувала погрози в соцмережах.

Світлана Флом — рестораторка, співвласниця закладу Maison Vivienne у Нью-Йорку. Вона є дружиною мільйонера Ґері Флома, колишнього керівника Jaguar Land Rover Manhattan.

Свого часу Флом була дописувачкою у виданні HuffPost. Там у біографії вона вказала, що переїхала до США в 2007 році з України, де здобула ступінь магістерки політології.

Поділитись: