Українська авіація вразила ще дві позиції російської ППО — Генштаб ЗСУ

Українська авіація протягом 4 листопада уразила дві позиції засобів протиповітряної оборони російських окупантів.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ станом на 18:00 4 листопада.

Там розповідають, що українська авіація протягом 4 листопада завдала по ворогу чотири удари. Крім позицій ППО, під ураження потрапили два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки. Українські підрозділи протиповітряної оборони збили два дрони-камікадзе Shahed-136.

Воїни ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу вразили пункт управління ворога, п’ять районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та низку інших важливих військових об’єктів противника.

Що роблять окупанти?

У Генштабі ЗСУ кажуть, що противник намагається утримати окуповані території, зосереджується на стримуванні ЗСУ на окремих напрямках, а також веде наступ на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках.

Окупанти здійснюють обстріли підрозділів Сил оборони вздовж лінії зіткнення, зводять фортифікаційне обладнання рубежів на окремих напрямках і ведуть повітряну розвідку. Також росіяни продовжують завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення, кажуть у Генштабі ЗСУ.

За підрахунками українського командування, протягом доби російські окупанти завдали три ракетних та п'ять авіаційних ударів, а також здійснили два обстріли з реактивних систем залпового вогню. Від цих дій постраждали населені пункти Львівської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Зберігається загроза нових ударів та залучення ударних безпілотників. Такі дії можливі і з території Білорусі.

Ситуація на Запоріжжі

За даними Генштабу, у Кам’янці Запорізької області противник перемістив особовий склад своїх підрозділів, а також згорнув блокпости та комендатуру.

Українське командування зазначає, що у російських військових у Запорізькій області низький рівень морально-психологічного стану. Це наслідки незадовільних умов утримання, поганого екіпірування, постійної затримки та неповних виплат грошового забезпечення, а також зневажливого ставлення військового керівництва до підлеглих, стверджує Генштаб.