Українська стрічка «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча восени 2020 року стане доступною на європейській стриминґовій платформі HBO Europe. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Як повідомили продюсери «Моїх думок тихих» Дмитро Суханов і Алла Бєлая, контракт міжнародного сейлз-агента Reason8 Films з Великої Британії про дистрибуцію стрічки підписали ще навесні. Утім завершити передачу всіх матеріалів стрічки відповідно до міжнародних стандартів компанії HBO змогли тільки зараз.

«Тепер це не просто перший український фільм про високого чувака, а й перший український фільм про високого чувака, який може ліпити логотип HBO на всі свої картинки та постер», — йдеться у повідомленні на сторінці фільму.

  • «Мої думки тихі» — дебютна повнометражна стрічка українського режисера Антоніо Лукіча. Це історія про хлопця, який вирушає на Закарпаття записувати звуки українських тварин, і про його стосунки з мамою.
  • Уперше була показана 4 липня 2019 року в секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Там фільм отримав Спеціальну нагороду журі.
  • В Україні стрічка вийшла в прокат 16 січня. Вона здобула низку нагород 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, Національної премії кінокритиків «Кіноколо» та Національної кінопремії України «Золота Дзиґа».
  • «Мої думки тихі» став першим фільмом українською мовою, який вийшов у прокат у Білорусі.
Поділитись: