Українські спортсменки здобули ще дві золоті медалі на юнацьких Олімпійських іграх-2018, які відбуваються в Аргентині. Зокрема, Валерія Іваненко виграла «золото» у метанні молота, а Ярослава Магучіх — у стрибках у висоту.

Українські спортсменки здобули ще дві золоті медалі на юнацьких Олімпійських іграх-2018,які відбуваються в Аргентині. Зокрема, Валерія Іваненко виграла «золото» у метанні молота, а Ярослава Магучіх  — у стрибках у висоту.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, 17-річна Іваненко з Дніпропетровщини показала найкращий результат на першому етапі змагань 12 жовтня і на другому етапі 15 жовтня. За підсумками двох днів Іваненко здобула «золото».

Валерія Іваненко
Фото: Національний олімпійський комітет

Крім того, легкоатлетка Ярослава Магучіх отримала перемогу за підсумками двох днів змагань у секторі для стрибків у висоту.

На першому етапі вона встановила результат 1.92 метри, на другому — 1.95 метри. Крім того, вона встановила особистий рекорд.

Відтак, Магучіх продовжила переможні традиції легкоатлетки Юлії Левченко, яка стала чемпіонкою у цьому виді програми 4 роки тому у Нанкіні.

Ярослава Магучіх
Фото: Національний олімпійський комітет

Раніше українська гімнастка Анастасія Бачинська здобула бронзову медаль на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Плавець Денис Кесіль здобув срібну нагороду 

Нагадаємо, першу золоту медаль на Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині здобула українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній.

Літні юнацькі Олімпійські ігри 2018 року, офіційно відомі як «III літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018» відбуваються з 6 по 18 жовтня в Буенос-Айресі, в Аргентині. Участь у змаганнях беруть спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років.
Поділитись: