Світ

Українські військові евакуювали миротворця у ДР Конго, який 16 діб самостійно виживав у джунглях

Міноборони
Світ/Українські військові евакуювали миротворця у ДР Конго, який 16 діб самостійно виживав у джунглях
Зберегти
Вигляд
Українські військові вертолітники евакуювали миротворця Республіки Малаві, який 16 діб самостійно виживав у джунглях ДР Конго. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.
Українські військові вертолітники евакуювали миротворця Республіки Малаві, який 16 діб самостійно виживав у джунглях ДР Конго   

Міноборони

Миротворець втратив зв’язок із своїм підрозділом під час одного з бойових зіткнень, внаслідок чого опинився сам серед джунглів.

«Пошуково-рятувальні операції не давали результатів через надзвичайно щільну рослинність та складні погодні умови протягом 16 діб. На щастя, цей військовослужбовець не вдався до паніки і зумів вийти на відкриту місцевість, де його було виявлено та оперативно евакуйовано екіпажем українського військового вертольоту», — йдеться у повідомленні.

Під час первинного огляду лікарі не виявили у нього проблем зі здоров’ям, окрім сильного загального виснаження організму та незначних пошкоджень шкіряних покривів.

Українські військовослужбовці Місії ООН з медичним персоналом Південно-Африканської Республіки транспортували миротворця до військового шпиталю в місті Гома. Надалі його чекає повне медичне обстеження.

Місія ООН зі стабілізації в ДР Конго спільно із Збройними силами країни проводить широкомасштабну операцію проти незаконного збройного формування в регіоні Північне Ківу, який, зокрема, є зоною відповідальності й українського національного контингенту.

Пов`язані новини