Державний концерн «Укроборонпром» та компанії «Українська бронетехніка» передали українській армії понад 65 одиниць озброєння та військової техніки
Фото: Вікторія Рощина/Громадське
Державний концерн «Укроборонпром» та компанії «Українська бронетехніка» передали українській армії понад 65 одиниць озброєння та військової техніки.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з «Київського бронетанкового заводу», де відбувається передача техніки.

Так, Укроборонпром передав військовим три танки Т-72, п’ять бронетранспортерів БТР-3, які були відновлені та виготовлені на ДП «Київський бронетанковий завод», 50 високоточних протитанкових ракетних комплексів від ДККБ «Луч», два десятки високоточних протитанкових комплексів «Стугна-П» та 30 «Корсарів». Зі свого боку, конструкторське-виробниче підприємство ТОВ «Українська Бронетехніка» передало українським військовим шість спеціалізованих броньованих автомобілів «Варта» та «Новатор», а також п’ять мінометів калібру 82-мм «УПІК-82».

Українські військові отримали нове озброєння
Фото: Вікторія Рощина/Громадське

За словамисекретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова, цю озброєння направлять для операції Об’єднаних сил та у військові навчальні заклади.

Нагадаємо, за 9 місяців 2018 року підприємства ДК «Укроборонпром» передали українському війську понад 3500 одиниць військової техніки та озброєння.

Поділитись: