Учасники гурту Death and the Penguin
Фото: Музична компанія Killing Moon
Український письменник Андрій Курков розповів, що британський рок-гурт назвався на честь його роману «Пікнік на льоду».

Письменник зазначив, що йому зателефонував журналіст із Лондона і запитав, як він ставиться до того, що британський гурт називається «Пікнік на льоду» та виконує пісні по сюжетах книги.

«Я пообіцяв послухати і потім вирішити. Послухав. Сподобалося! Тому вітаю гурт Death and the Penguin, який почав свою кар’єру з пісні «Міша живий!». Тепер збираюся їм написати, що готовий отримувати в подарунок усі нові диски гурту. Принаймні, думаю, що маю право», — написав Курков.

Роман «Пікнік на льоду» розповідає про журналіста Віктора Золотарьова, який отримав завдання від великої газети писати некрологи відомих і впливових людей, хоча вони ще живі. Згодом Цей роман став першою книгою автора із СНД, що увійшов у першу десятку європейських бестселерів.

«Ця книга — темна, але пекельно смішна. Я думаю, це зіставлення між екзистенційним і абсурдним, з чим ми себе і ототожнюємо і відчуваємо як те, що відбувається із нами», — пояснив рішення назвати гурт Death and the Penguin фронтмен колективу Тобіас Сміт.

Відео: Death and the Penguin/YouTube

Поділитись: