Український режисер Мирослав Слабошпицький, відомий своєю стрічкою «Плем’я», зніме фільм «Тигр». Його спродюсують компанії актора Бреда Пітта та режисера Даррена Аронофскі.

Сценарій «Тигра» базується на книжці канадського журналіста Джона Вайанта, яка розповідає реальну історію про напади амурського тигра на людей на далекому сході Росії в 90-тих роках ХХ століття.

Студія Focus придбала права на екранізацію книги в 2010 році і планувалось, що режисером стрічки виступить Даррен Аронофскі, а головну роль виконає Бред Пітт. Згодом обоє вирішили залишитися продюсерами «Тигра», а режисерське крісло надати українському режисерові Слабошпицькому.

Як повідомляє Variety, виробництво фільму на певний час заморозили, але останній варіант сценарію, який запропонував Слабошпицький, зацікавив студію та продюсерів.

Мирослав Слабошпицький відомий своєю стрічкою «Плем’я» про інтернат для людей з вадами слуху. У фільмі не звучить жодного слова – всі діалоги виконані виключно українською мовою жестів, до того ж у фільмі немає субтитрів чи закадрового голосу. 

Нагадаємо, американські кінокритики назвали український фільм «Плем'я» Мирослава Слабошпицького найпотужнішою за впливом на глядачів стрічкою 2015 року. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile