20 листопада на сторінці Полуніна з’явився допис, присвячений його дню народження. У дописі йдеться, що всі привітання артист переадресовує президенту Росії Володимиру Путіну, «оскільки в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо».

«Ніхто не заслуговує на те, щоб до нього ставилися погано і несправедливо. Коли я був дитиною, я бачив у ньому світло, і бачу зараз. Володимира я завжди буду захищати своєю енергією та любов’ю…», — йдеться у дописі на сторінці Полуніна в Instagram.

Громадське звернулося до танцівника на ім'я Сергій Полунін, чий контакт мало, за коментарем щодо посту. На питання кореспондентки про те, чи писав він про Путіна в Instagram, Полунін відповів: «Я нічого про це не знаю» і не міг однозначно відповісти, чи він особисто веде свою офіційну сторінку в соцмережі. За кілька годин після публікації із заголовком «Український танцівник балету Полунін відхрестився від допису про Путіна в Instagram» Сергій Полунін перетелефонував кореспондентці Громадського і повідомив, що він є тезкою всесвітньо відомого артиста. (Виявилося, що чоловік на ім'я Сергій Полунін, з яким спілкувалося Громадське, за даними його профілю у Facebook, працював у Донецькому театрі опери і балету).

Громадське звернулося до менеджерів всесвітньо відомого танцівника Сергія Полуніна та очікує на коментар про те, чи дійсно танцівник особисто написав пост про Путіна.

Сергій Полунін — відомий український артист балету. Він, зокрема, працював у Росії та був прем’єром Музичного театру імені Станіславського—Немировича-Данченка у Москві.

У 2017 році Полунін презентував у Києві документальну стрічку «Танцівник», яка є його автобіографією.

У листопаді 2018-го він знявся у кліпі відомого ірландського виконавця Hozier.

Поділитись: