Учора ввечері ремонтні бригади «НЕК Укренерго» відремонтували пошкоджені електролінії «Каховська-Титан». Зараз йдуть перемовини з активістами щодо подачі електроенергії.

Про це заявив представник прес-служби «Укренерго» Зиновій Буцьо, повідомив сайт Херсонської ОДА.

«29 листопада, увечері, бригади з ремонтниками дісталися до місця виконання робіт та близько 23.00 завершили роботи, а саме дроти, які були підняті на верх з’єднали з ізоляторами», - повідомив Буцьо.

Учасники акції енергоблокади Криму вимагали не включати електроенергію, тому робітники зробили видимий розрив проводів і зняли шлейфи на електроопорах.

«Якщо буде прийнято рішення про постачання енергії, буде потрібно кілька годин, не враховуючи час щоб дістатися на місце робіт, щоб з’єднати відкручені шлейфи», - додав Буцьо.

Раніше тимчасовий в.о. директора «НЕК Укренерго» заявив, що ремонтні бригади не можуть встановити електроопори лінії «Каховська-Титан», доки підприємство не отримає письмовий дозвіл від Херсонського МВС.

У ніч на 22 листопада на Чаплинці Херсонської області, де з 20 вересня триває «товарна блокада» Криму, підірвали пошкоджені електроопори. Усі населені пункти Криму залишилися без електрики, яка надходить на півострів з території України по чотирьох лініях. У Криму ввели графіки відключення електрики і води для населення.

/фото Громадське

Поділитись: