Компанія «Укрнафта» заявляє про загрозу припинення видобутку нафти і газу з 24:00 31 липня, про це йдеться в заяві «Укрнафти».

«Сьогодні ПАТ «Укртранснафта» без будь-яких пояснень призупинило прийом і транспортування нафти ПАТ «Укрнафта», незважаючи на попередню оплату послуг», - йдеться в повідомленні.

«У зв`язку із затоваренням резервуарних парків, ПАТ «Укрнафта» буде змушене призупинити видобуток нафти й газу, починаючи з 24.00 години 31 липня 2015 року», - додали в компанії.

Заступник голови правління Володимир Пустоваров додав, що ПАТ «Укрнафта» вперше зіткнулася з подібною ситуацією.

«Якщо ПАТ «Укртранснафта» негайно не відновить виконання договірних зобов'язань, ПАТ «Укрнафта» буде вимушене звернутися до господарського суду з метою захисту своїх законних прав, внаслідок чого ПАТ «Укртранснафта» буде зобов'язана відшкодувати значні збитки ПАТ «Укрнафта» та його контрагентів», - повідомили в компанії.

Керівництво «Укрнафти» звернулося до голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва і міністру енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишину з проханням втрутитися в ситуацію і не допустити зупинки видобутку нафти і газу.

Поділитись: