Війна

«Укроборонпром» і НАТО планують створення спільного тренінгового центру

Війна/«Укроборонпром» і НАТО планують створення спільного тренінгового центру
Зберегти
Вигляд
«Укроборонпром» обговорив з НАТО наміри про створення на своїй базі тренінгового центру для українських фахівців сектора безпеки та оборони за програмами альянсу

«Укроборонпром» обговорив з НАТО наміри про створення на своїй базі тренінгового центру для українських фахівців сектора безпеки та оборони за програмами альянсу. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Згідно з повідомленням, переговори відбулись у рамках зустрічі між керівництвом «Укроборонпрому» та Офісу зв’язку НАТО в Україні. У ній приймали участь генеральний директор концерту Роман Романов, голова представництва альянсу Александер Вінніков та керівник професійної підготовки НАТО Ове Уруп-Медсен.

Під час зустрічі було обговорено можливість навчання українських фахівців англійської мови, проектного менеджменту, отримання практичних навичок з запровадження систем керування якістю на оборонних підприємствах, механізмів взаємодії з силовими структурами-замовниками, а також співробітництва українських підприємств з НАТО.

«Вирішення питання інтеграції у Альянс потребує не тільки декларування політичного курсу, а і практичних кроків, які дозволяють запровадити ті норми та стандарти, які діють у НАТО. При цьому запроваджувати їх мають саме українські фахівці, що пройшли необхідне стажування безпосередньо у структурах Альянсу», – пояснив Романов.

За його словами, на підприємствах «Укроборонпрому» з червня 2016 року діє контроль якості за стандартом AQAP серії 2000, який відповідвє вимогам, прийнятим країнами-членами НАТО.

Раніше повідомлялося, що через недофінансування «Укроборонпрому» простоює до 50% військового виробництва.

11 листопада «Укроборонпром» продемонстрував новий автомат «Малюк» з компоновкою «булпап» на базі Автомату Калашникова моделей АКМ і АК-74.

31 жовтня концерн представив бойовий модуль «Вій», що здійснює 50 пострілів на секунду.

Пов`язані новини