Світ

Укроборонпром опустився на 2 позиції у рейтингу найбільших виробників зброї

SIPRI
Світ/Укроборонпром опустився на 2 позиції у рейтингу найбільших виробників зброї
Зберегти
Вигляд
Державний концерн Укроборонпром за підсумками минулого року посів 81 місце у світовому рейтингу найбільших виробників зброї. Таким чином, за рік концерн опустився одразу на 2 позиції — з 79 місця.

Так, у 2017 році Укроборонпром продав зброї на 1,02 мільярда доларів, що на 40 мільйонів менше, ніж у 2016 році. Водночас, найбільший виробник зброї у світі — американська компанія Lockheed Martin Corp. — за 2017 рік продав на 44,92 мільярди доларів.

Повідомляється, що перша трійка найбільших компаній, що виробляють військове обладнання та зброю — американські компанії. Водночас, російська військова промисловість у новому рейтингу піднялась на другу сходинку у світі.

Загалом зазначається, що 2017 року у світі продали на 2,5% зброї та військового обладнання більше. Загальні продажі топ-100 найбільших оборонних компаній склали 398,2 мільярда доларів.

Як зазначається, концерн Укроборонпром об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. Концерн має більше 10 конструкторських бюро, загальна кількість співробітників концерну — близько 80 тисяч осіб.

Як повідомлялося, Укроборонпром продаватиме своє майно через Prozorro.

Нагадаємо, Укроборонпром втратив 10 позицій у рейтингу виробників зброї Defense News.

Пов`язані новини