Нова командно-штабна машина БТР-3КШ
Фото:

Укроборонпром

Державний концерн Укроборонпром створив нову командно-штабну машину БТР-3КШ, яка призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою.

Як повідомляє прес-служба концерну, машину створили на базі БТР-3 на Київському бронетанковому заводі.

«Серцем» БТР-3КШ є новітня автоматизована система управління боєм, яка об‘єднує всю передану по захищеному цифровому зв‘язку інформацію щодо місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження», — йдеться у повідомленні.

Цю інформацію машина отримуватиме від окремих бойових машин, розрахунків, передових навідників, безпілотників, контрбатарейних радарів тощо.

«У свою чергу, автоматизована система управління боєм виводить цілісну картину на тактичні комп’ютери та дозволяє оперативно передавати бойові задачі та контролювати їх виконання», — пояснили в концерні.

Крім того, новий БТР має у своєму складі власні безпілотні комплекси, які збирають додаткову інформацію, та бойовий модуль з дистанційним керуванням, озброєний 12,7-мм кулеметом і оснащений денним та тепловізійним прицілом з далекоміром, системою постановки димової завіси.

«Ходові властивості високопрохідного шасі 8х8 БТР-3КШ залишились без змін: максимальна швидкість до 100 км/год та можливість форсування водний перешкод уплав. Наразі Київський бронетанковий завод готує БТР-3КШ до заводських випробувань, після чого готовий розпочати державні випробування за участю українських військових», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку квітня на Одещині випробували модернізовані ракетні комплекси, здатні вразити ціль на відстані 130 кілометрів.

Поділитись: