Україна презентувала нову модифікацію безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу «Фантом» на виставці IDEX-2017ДК в Абу-Дабі.

Державний концерн «Укроборонпром» презентував нову модифікацію безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу «Фантом» на виставці IDEX-2017ДК в Абу-Дабі. 

Про це повідомляє прес-служба концерну.

Розробники інтегрували у «Фантом» протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр».

«З таким озброєнням малопомітний та мобільний «Фантом» здатен вражати важко- та легкоброньовані цілі на відстані від 100 до 5000 метрів. Окрім того, «Фантом» укомплектований стабілізованою поворотною платформою для різних видів озброєнь», – йдеться у повідомленні.

Фахівці провели вогневі випробування «Фантому» зі встановленим кулеметом калібру 12,7 мм, що підтвердили високу ефективність розробки.

«Гібридний двигун з повним приводом, незалежною підвіскою та гідравлічною гальмівною системою забезпечують «Фантому» високі ходові характеристики, у тому числі на піску», – додали в концерні.

Міжнародна виставка озброєнь і військової техніки IDEX-2017, що проходитиме в Абу-Дабі (ОАЕ) з 19 по 23 лютого, є однією з провідних світових виставок та конференцій,  що об’єднує виробників і постачальників оборонної продукції з 50 країн світу. 

Цього року всі експонати учасників розмістяться на 133 000 кв. метрах виставкової площі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: