Державний концерн «Укроборонпром»  розробляє нові моделі безпілотної військової техніки на базі мінібронетранспортера «Фантом»

Державний концерн «Укроборонпром» розробляє нові моделі безпілотної військової техніки на базі мінібронетранспортера «Фантом».

Про це заявив заступник Генерального Директора з авіабудування та виробництва Володимир Коробов, передає прес-служба «Укроборонпрому».

«Військова техніка 21 сторіччя має повністю нівелювати людський фактор участі у розв’язанні конфліктів. Використання безпілотної техніки має стати пріоритетом Збройних сил. Саме тому ми розробляємо таку техніку в Україні та налагоджуємо її виробництво», – сказав Коробов.

За його словами, розроблений та вже представлений на міжнародних виставках «Фантом» вдало проходить випробування, а сам концерн готовий розпочати його серійне виробництво для української армії у разі відповідного замовлення.

Безпілотний «Фантом» був представлений на міжнародній оборонній виставці IDEX-2017, що тривала з 19 по 23 лютого в Абу-Дабі (ОАЕ). Він посів  2 місце в рейтингу Defence Blog як найбільш цікава бойова машина виставки.

Нагадаємо, що державний «Укроборонпром» відкрив представництво в Абу-Дабі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: