На презентації розробок українських приватних компаній для представників Міністерства оборони був представлений комплекс розвідки та пеленгації «Тінь».

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

«Особливістю цього комплексу є широкі можливості з пеленгації як аналогових, так і цифрових УКХ радіостанцій у діапазоні 30-3000 МГц, на відстанях 25-35 км. Апаратура комплексу дозволяє виявляти, перехоплювати і записувати радіопередачі супротивника, а  програмне забезпечення та устаткування розкриває шифровані передачі», – йдеться у повідомленні.  

Зазначається, що основними перевагами комплексу «Тінь» є ширший діапазон, сучасна елементна база,  високий ступінь автоматизації при відносно невеликій вартості, а також мобільність, яка дозволяє здійснювати безпосередній супровід військ. 

Окрім того, була представлена, система уніфікованих  кулеметних та гранатометних станків виробництва «КВМЗ-Києво Волинська Майстерня Зброярна», що входить  до корпорації «Інтелект-сервіс». Привернули увагу військових і розробки підприємства «Точні системи», зокрема концепція ручного багатозарядного гранатомету.

Нагадаємо, що в Україні успішно випробували новітній протитанковий модуль «Сармат».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile