Технології

«Укроборонпром» відкриє представництва у Туреччині та Польщі

2 лютого, 2017 17:16
Технології/«Укроборонпром» відкриє представництва у Туреччині та Польщі
Зберегти
Вигляд
Україна планує співпрацювати з Туреччиною та Польщою у сфері модернізації старих і розробки нових видів озброєнь для власних армій, а також на продаж до інших країн.

Державний концерн «Укроборонпром» готує відкриття своїх представницв у Туреччині та Польщі. Про це заявив заступник голови оборонного підприємства Денис Гурак, повідомляє «Інтерфакс-Украна».

У своєму виступі на міжнародній конференції «Управління в секторі безпеки: виробництво, продаж і закупівля озброєння» в Києві, організованій за участю Женевського центру демократичного контролю над збройними силами, Гурак відзначив серйозність військово-технічних стосунків із Анкарою та Варшавою.

В планах «Укроборонпрому» також відкриття своїх представництв у Брюсселі та Вашингтоні.

За даними видання, Україна може взяти участь у ряді оборонних програм Туреччини зі створення окремих видів озброєнь, зокрема винищувачів, а також такнів третього покоління для турецької армії.

На даний момент Київ також розробляє плани активізації військово-технічного співробітництва з Варшавою. В числі перспективних напрямків — спільне виробництво безпілотної техніки для ЗСУ, модернізація польських винищувачів, електронного обладнання української бронетехніки, нові системи ПВО тощо.

Також розгладяють спільну модернізацію озброєнь на ринках третіх країн і просування нових типів озброєння на ринку Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що українські військові не отримують новітню техніку «Укроборонпрому» через недофінансування підприємства.

Також повідомлялося, що підприємство концерну «Укроборонсервіс» вироблятиме через застарілість і брак Автоматів Калашникова американські гвинтівки М16.

«Укроборонпром» готовий запустити завод з виробництва патронів за 18 місяців.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини