Підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» виробив та передав до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6. Продукція виготовлена в рамках виконання замовлення Міністерства оборони України

Підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром» виробив та передав до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6. Продукція виготовлена в рамках виконання замовлення Міністерства оборони України.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

79К6 – це трикоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, що призначена для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу. Вона побудована на базі цифрової фазованої решітки.

Однією з ключових особливостей даної РЛС є висока середня потужність випромінюваного сигналу, що досягається за рахунок застосування сучасного багатопроменевого клістронного передавача. Наголошується, що таке значення більш ніж в три рази перевершує значення середньої потужності сучасної транзисторної РЛС.  Висока стабільність передавальної системи в поєднанні з високою частотою повторення зондувальних імпульсів дозволяють ефективно гасити пасивні перешкоди і виявляти цілі з малими радіальними швидкостями.

Нова РЛС 79К6 призначена для використання в протиповітряній обороні, для видачі даних про ціль на зенітно-ракетний комплекс, а також як інформаційна ланка з військово-повітряними цілями і підрозділами ППО щодо забезпечення.

Раніше повідомлялося, що в Україні презентували нову радіолокаційну станцію (РЛС) МР-18, яку розробило запорізьке державне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра».

МР-18 здатна виявляти і супроводжувати повітряні об'єкти, в тому числі виконані за технологією «Стелс» як в умовах без перешкод, так і при впливі природних і організованих активних і пасивних перешкод.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: