УКРАЇНА

Укроборонпром завершує підбір кандидатів на посаду гендиректора

13 лютого, 2018 19:43
УКРАЇНА/Укроборонпром завершує підбір кандидатів на посаду гендиректора
Зберегти
Вигляд
Державна компанія Укроборонпром завершує підбір кандидатур на посаду генерального директора, якого має призначити президент України.

Державна компанія Укроборонпром завершує підбір кандидатур на посаду генерального директора, якого має призначити президент України.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«У зв‘язку з тим, що заява від Романа Романова щодо звільнення була подана ще в кінці минулого року, і вчора Президент України підписав указ, Наглядова Рада ДК Укроборонпром завершує підбір кандидатур для призначення Президентом України нового Генерального директора», — ідеться у повідомленні.

Порошенко звільнив Романова 12 лютого.

Раніше прем'єр-міністр Гройсман заявив, що ініціює звільнення керівника Укроборонпрому Романа Романова через заборгованість за зарплатнями на суднобудівних заводах. 

«Сказано — не зроблено — до побачення, шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення», — сказав Гройсман.

У свою чергу, глава «Укроборонпрому» Роман Романов заявив, що концерн не має відношення до заборгованості по зарплатні на суднобудівних заводах, через яку Гройсман хоче його звільнити.

Більше про:
# Укроборонпром
Пов`язані новини