Державний поштовий оператор Укрпошта в умовах карантину на Великдень пропонує безкоштовну доставку всім охочим великоднього кошика із традиційною паскою. Вартість самих пасок становить 30 і 50 гривень.

Про таку ініціативу на своїй сторінці у Facebook розповів генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Укрпошта спільно з нашим партнером Київським хлібозаводом пропонує зберегти своє здоров'я, нікуди не ходити, а замовити паску додому, не позбавляючи себе свята навіть у таких складних умовах. Вартість пасок 30 і 50 гривень (300 і 450 грамів), а доставка Укрпоштою буде безкоштовною», — написав він.

Смілянський запевнив, що представники православної і греко-католицької церков освятять паски перед доставленням.

«Замовлення на нашому сайті або через листонош ми приймаємо до кінця дня 12 квітня, щоб встигнути доставити навіть у найвіддаленіші села нашої країни до 18 квітня», — зазначив керівник Укрпошти.

Водночас він запропонував фондам, які хочуть взяти участь в оплаті замовлених пасок, звертатись в Укрпошту.

Нагадаємо, в Укрпошті вже працює адресне доставлення пенсій, медичних засобів та продуктів першої необхідності.

Також інформували, що карантині заходи та повне скасування регулярного пасажирського перевезення між більшістю країн світу створили труднощі з доставленням поштових відправлень у країни Центральної та Південної Африки, Південної Америки, Океанії та деякі країни Азії.

За останніми даними МОЗ, в Україні зафіксували 1668 випадків інфікування коронавірусом. З них 35 людей одужали та 52 померли. Зараз у закладах охорони здоров'я перебуває 757 людей, з них 33 — у критичному стані.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: