ENRU

«Укрпошта» хоче закуповувати газ для власних потреб

«Укрпошта» подала заявку на отримання ліцензії щодо поставок газу для власних приміщень, а не для поставок в Україну, як повідомлялося раніше.

Про це повідомив директор з комунікацій ПАТ Михайло Василенко.

Він пояснив, що «Укрпошта» планує закупити 3,5 млн куб. метрів природного газу для опалення всіх поштових відділень, автобаз та центрів сортування компанії.

«Цей обсяг національний поштовий оператор планує зберігати в сховищах Укртрансгазу та споживати в поточному режимі об’єктами регіональної мережі», — написав він у facebook.

Однак, для видачі номінації на транспортування і розподіл газу із підземних сховищ газу потрібна ліцензія. Тому «Укрпошта» направила відповідний запит в НКРЕКП та паралельно подала документи на ліцензію, зазначив заступник генерального директора із закупівель «Укрпошти» Олександр Наход.

За словами Находа, закупівля всього обсягу природного газу, необхідного компанії для проведення опалювального сезону, дозволить значно зекономити.

«Разова закупівля всього обсягу газу дозволить зекономити в опалювальному сезоні декілька мільйонів гривень. Бо під час опалювального сезону ціни на природний газ зростають на 20-25% і постачальники вимагають їх перегляду, незважаючи на умови, які були прописані під час підписання угоди на поставку цього палива», — відзначив він.

«Укрпошта» вже оголосила тендер на закупівлю природного газу з поставкою його у сховища УТГ. Рішення про видачу ліцензії буде розглянуто на засіданні Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг 7 вересня 2017 року.  

Станом на 1 вересня 2017 року НКРЕКУ видала 318 ліцензії на поставку газу в Україну.

Раніше «Укрпошта» отримала грант на $840 тисяч від Всесвітнього поштового союзу. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram