УКРАЇНА

«Укрпошта» планує створити поштові рахунки та власні платіжні картки

УКРАЇНА/«Укрпошта» планує створити поштові рахунки та власні платіжні картки
Зберегти
Вигляд
lead

«Укрпошта» планує створити поточні та депозитні поштові рахунки для клієнтів та видавати платіжні карти.

За допомогою таких нововведень можна буде швидше оплачувати комунальні послуги та робити покупки, передає «Інтерфакс-Україна».

«Йдеться про розширення фінансових послуг «Укрпошти» шляхом внесення змін до закону «Про поштовий зв'язок». Ці зміни дадуть підприємству право відкривати рахунки, депозитні та поточні, оплачувати комунальні платежі, право на випуск платіжних карток, право надавати послуги інкасації. Кредити «Укрпошта» видавати не буде», – розповів генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

За його словами, реалізація такої ініціативи надасть можливість 30-40% населення, які не мають доступу до банківських відділень, користуватися фінансовими послугами пошти.

«Якщо відповідний законопроект не підтримають, підприємтсво втратить величезний обсяг доходів, що врешті-решт призведе до необхідності або великої оптимізації витрат, або оптимізації мережі», – зауважив Смілянський.

Також він запевнив, що майбутній законопроект передбачає новий термін «поштові рахунки» як альтернативу банківським рахункам. «Укрпошта» має намір скористатися картками національної платіжної системи «Простір», яка є розробкою Національного банку України.

«Картка дасть можливість робити покупки в Інтернеті, переказувати кошти з картки на картку. Буде можливість отримати такі самі послуги, які дають картки Visa і Mastercard», – наголосив директор департаменту фінансових послуг «Укрпошти» Артур Муравицький.

Раніше повідомлялося, «Укрпошта» планувала прискорити темпи надсилання листів та посилок.

Пов`язані новини