Укрпошта офіційно відреагувала на випадок контрабанди цигарок у своїх посилках на українсько-польському кордоні. Цигарки відправляли до США. Державне підприємство через це почало службове розслідування.

На початку січня працівники митного посту Medyka Polska затримали службовий автомобіль Укрпошти — мікроавтобус «Iveco», у посилках виявили блоки з цигарками.

Їх мали переслати у міжнародних поштових відправленнях з України до США. Польські митники склали протокол про порушення митних правил. Цьому передувала перевірка посилок українськими митниками у Львові, але жодних порушень вони не виявили.

«В разі підтвердження порушення правил надання послуг поштового зв`язку при прийнятті відправлень у відділеннях працівники будуть притягнуті до відповідальності», — повідомили в компанії.

Також відразу Укрпошта поінформувала Службу безпеки України та Державну фіскальну службу про цей інцидент.

Новий транзитний логістичний міжнародний маршрут з України до США почав діяти з 17 грудня 2018 року. Він складається з автомобільного маршруту Київ-Львів-Жешув (Польща) та авіаційного сполучення Жешув-Нью-Йорк. Його розробили та погодили Укрпошта спільно із польським поштовим оператором через збільшення експортних відправлень і затримками з обробкою пошти в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Раніше у Львівській області спалили понад 37 тисяч пачок контрабандних сигарет та 430 банок тютюну. Загальна сума контрабанди становила понад 560 тисяч гривень.

Поділитись: