Укрпошта уклала договір на купівлю 500 автомобілів, які використають для проєкту пересувних відділень в українських селах. До кінця 2020 року такі «відділення» Укрпошти запрацюють у 5 областях.

Відповідний договір на купівлю автомобілів підписали 10 квітня, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, який був присутній під час підписання угоди.

Договір підписали з компанією «Укрлада» та банком «ПУМБ», який надаватиме автомобілі Укрпошті у лізинг на 3 роки під 6% річних у євро. Загалом на проєкт витратили 8,5 мільйона євро.

«У результаті запеклої конкурентної боротьби, Укрпошта отримала автівки Fiat Doblo Maxі з усім необхідним дообладнанням та трирічним технічним обслуговуванням з майже 20% знижкою на базову модель у порівнянні з роздрібною ціною», — повідомив Криклій.

Він зазначив, що пересувні відділення з часом мають забезпечити доступ понад 10 мільйонів людей, які проживають в українських селах, до послуг поштового зв’язку. Перші 100 пересувних відділень Укрпошти повинні почати свою роботу до кінця літа у Київській області.

Раніше в Укрпошті повідомили, що у їхніх відділеннях можна буде зняти готівку.

Зазначимо, що експеримент із запровадження «мобільних», тобто пересувних, відділень Укрпошти стартував у травні 2018 року. Тоді його запропонували реалізувати на Чернігівщині.

Поділитись: