Економіка

«Укртелеком» отримає кредит 50 млн доларів на модернізацію мережі

Економіка/«Укртелеком» отримає кредит 50 млн доларів на модернізацію мережі
Зберегти
Вигляд

«Укртелеком» підписав низку угод з ChinaDevelopmentBank(CDB) та компанією Huawei про довгострокове стратегічне партнерство, про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті компанії.

Згідно з умовами  контрактів, оператор отримає технологічну підтримку від Huawei та фінансову – від CDB. Усі кошти будуть  спрямовані на модернізацію телекомунікаційної мережі Укртелекому в Україні.

«Під час першого етапу довгострокового партнерства Укртелеком отримує кредит у розмірі 50 млн. доларів США, погашення якого  має бути здійснено до кінця 2022 року. Ці кошти в повному обсязі будуть спрямовані на масштабну модернізацію мережі у 6 найбільших містах України. Перехід на сучасні технології  дозволить впроваджувати нові сервіси та значно покращити якість існуючих», - йдеться у повідомленні.

Модернізація стартує на початку 2016 року та передбачає побудову національної структури управління мережею з єдиним центром керування у Києві та резервним у Дніпропетровську, а також заміну ADSL на сучасніші технології.

«Це дозволить Укртелекому надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості до 50 Мбіт/с по VDSL та до 1 Гбіт/с по FTTH/GPON», - повідомляється на сайті.

/фото uainfo.org

Пов`язані новини