Життя

Укрзалізниця анонсувала, що потяг «чотирьох столиць» почне курсувати до Таллінна

«Укрзалізниці»
Життя/Укрзалізниця анонсувала, що потяг «чотирьох столиць» почне курсувати до Таллінна
Зберегти
Вигляд
На початку весни потяг «чотирьох столиць» може почати ходити до естонської столиці Таллінна. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Практичні рішення щодо цього були зроблені після чергового раунду переговорів представників залізниць України, Литви та Естонії

Укрзалізниця пояснила, що естонська сторона раніше вивчала всю економічну складову проекту, зокрема його рентабельність.

«Зі свого боку можемо доповісти, що за період курсування поїзд уже перевіз майже 5 тисяч пасажирів, а його населеність складає майже 60 %, що наочно демонструє привабливість нового проекту», – зазначив голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Представники «Естонської залізниці» зазначили, що продовження лінії поїзда чотирьох столиць до Таллінна потрібний їхнім клієнтам, зокрема українським пасажирам, які подорожують до скандинавських країн. 

28 вересня з Києва поїхав у перший рейс поїзд «чотирьох столиць».

26 вересня у Києві на центральному залізничному вокзалі встановили пункт митного контролю для пасажирів нового поїзда «чотирьох столиць», який прямує з Києва до Мінська, Вільнюса та Риги.

Раніше в Укрзалізниці повідомили, що кількість подорожуючих поїздом до ЄС у 2018 році збільшилась вдвічі.

У квітні 2018 влада ухвалила тарифи на потяг «чотирьох столиць». Вартість квитка купейним вагоном до Риги мала становити 59 € або трохи більше 1800 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ — Рига: перший рейс поїзда «Чотири столиці».


Пов`язані новини