«Укрзалізниця» готується до курортного сезону: запускає власні трансфери до «Буковелю» і збільшує кількість рейсів
Компанія «Укрзалізниця» запускає власні трансфери до гірськолижного курорту «Буковель» від станції Татарів. Також на рейс вийдуть сім додаткових пар поїздів до гірськолижного курорту.
Про це повідомили у компанії.
Зокрема, для зручності пасажирів з 12 грудня «Укрзалізниця» організує автобусні трансфери від вокзалу до Буковеля за фіксованою ціною — 50 гривень.
Щодо нових поїздів, відповідно до графіка через Буковель прямуватимуть:
- №5/6 Маріуполь — Рахів;
- №15/16 Харків — Рахів;
- №55/56 Київ — Рахів;
- №95/96 Київ — Рахів;
- №25/26 Одеса — Рахів;
- №125/126 Миколаїв — Рахів;
- №130/129 Кременчук — Ворохта (з групою причіпних вагонів Полтава — Ворохта).
Продаж квитків на поїзди №55/56 Київ — Рахів, №95/96 Київ — Рахів, №25/26 Одеса — Рахів, №125/126 Миколаїв — Рахів уже відкрили. Решта надійде у продаж до кінця тижня, тобто до 14 листопада.
Також компанія починає реновацію станції Татарів та ініціює процедуру перейменування станції на Татарів-Буковель. Це пов’язана з тим, що станція є географічно найближчою — 15 кілометрів або від 20 хвилин у дорозі — до популярного серед туристів урочища Буковель та однойменного лижного курорту.
А можна їхати в «Буковель» у карантин?
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зазначив, що під час новорічних канікул гірськолижні курорти будуть працювати лише для людей, які повністю вакцинувалися проти COVID-19. Це стосуватиметься також готелів, які працюють на таких курортах.
Для допуску на канатні дороги курорти можуть запровадити браслети для відвідувачів — вони підтверджуватимуть, що людина повністю щеплена.
«Зараз такі речі практикують деякі торгові центри. Ви на вході показуєте сертифікат про вакцинацію, вам роблять наклейку, і далі вже магазинами можна ходити без перевірки у цьому ТЦ», — пояснив Ляшко.
А як було торік?
Минулих зимових канікул, коли вже існувала епідемія COVID-19, але ще не стартувала вакцинація, гірськолижні курорти працювали з деякими обмеженнями: зокрема не проводили концерти та інші розважальні заходи, а їжу в кафе, барах і ресторанах подавали лише з собою.
Попри це, під час локдауну, який тривав із 8 по 24 січня, продовжували працювати готелі та гірськолижні витяги. А на найбільшому гірськолижному курорті «Буковель» помітили президента Володимира Зеленського.
Тоді це викликало критику і звинувачення в можливому поширенні коронавірусної хвороби. Зрештою, коли ситуація з COVID-19 погіршилася, 12 березня «Буковель» ненадовго припинив роботу.
- Поділитися: