Укрзалізниця та профспілка залізничників і транспортних будівельників підписали меморандум, згідно з яким працівникам УЗ у першому кварталі 2020 року підвищать зарплати не менше ніж на 10%.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Документом також передбачили оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей та пенсіонерів наступного року.

Крім того, сторони домовилися створити спільну робочу групу, яка має визначити підходи до надання матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам компанії.

Профспілка пообіцяла підтримувати Укрзалізницю перед органами влади у деяких питаннях. Йдеться про скасування податку на землю для підприємств залізничного транспорту та зближення класів вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов нагадав, що середня заробітна плата в компанії за останні три роки збільшилася більш ніж удвічі.

Нагадаємо, правління Укрзалізниці ухвалило рішення виплатити премії своїм працівникам. На ці цілі витратять 1 мільярд гривень. Відповідно до рішення, кожен працівник Укрзалізниці у грудні 2019 року має отримає премію у розмірі 50% свого посадового окладу.

Зазначимо, що Укрзалізниця — найбільший роботодавець України. Там працює приблизно 375,9 тисячі українців. В останні роки в Укрзалізниці повідомляли про відтік кадрів, зокрема до сусідньої Польщі. Так, за останні 3 роки з України виїхало близько 20 тисяч залізничників.

Поділитись: