Наглядова рада Укрзалізниці вирішила призупинити конкурс на обрання нового голови правління компанії у зв’язку з коронавірусом та неможливістю проведення співбесід з кандидатами.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

«Враховуючи зростання невизначеності з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавірусу в Україні й по всій Європі, а також пов'язані з цим непередбачувані події, що вимагають реагування, наглядова рада Укрзалізниці дійшла висновку, що провести відбір голови правління так, як було спочатку заплановано і у ті самі строки, неможливо», — йдеться у заяві наглядової ради компанії.

Там зазначають, що через обмежувальні заходи не можуть проводити співбесіді з претендентами на посаду голови правління, які мешкають за кордоном.

В Укрзалізниці додають, що результати всіх попередніх етапів конкурсу збережуться, однак сам конкурс заморозиться на невизначений термін.

Укрзалізниця оголосила про початок конкурсу на обрання нового голови правління 11 лютого.

29 січня уряд погодив звільнення Кравцова з посади голови правління Укрзалізниці. Напередодні стало відомо, що звільнення Євгена Кравцова погодила наглядова рада Укрзалізниці.

30 грудня 2019 року прес-служба Укрзалізниці поширила заяву Кравцова, у якій той повідомив про своє рішення піти з посади голови компанії.

Нагадаємо, очільником Укрзалізниці Кравцов став у січні 2019 року. Але до цього він виконував обов’язки голови компанії після відставки попереднього керівника Войцеха Балчуна у серпні 2017 року.

Поділитись: