Найбільший залізничний оператор Німеччини Deutsche Bahn підпише меморандум про співпрацю з Укрзалізницею під час економічного форуму у Давосі 22 січня.

Про це повідомив голова транспортного комітету Верховної Ради Олександр Скічко.

«Готується масштабний проєкт щодо співпраці «Укрзалізниці» і найбільшого німецького залізничного оператора Deutsche Bahn. Одразу відповім, що це не приватизація і не концесія. Йдеться про залучення німецьких експертів, досвіду, управлінських і технологічних рішень», — повідомив Скічко.

Він зазначив, що співпраця з Deutsche Bahn має допомогти покращити ситуацію на залізничному транспорті України. В межах співпраці з УЗ німецькі фахівці надаватимуть консультації, тому не варто очікувати, що ситуація в Укрзалізниці покращиться наступного ж дня після підписання меморандуму, зазначив депутат.

Про укладання меморандуму між Deutsche Bahn та Укрзалізницею стало відомо 16 січня. Тоді про це повідомили Українські ЗМІ, а прем’єр-міністр Олексій Гончарук опублікував у своєму Telegram спільне фото з представником Deutsche Bahn.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли про плани розбудови приміських залізничних систем в Україні аналогічних тим, які існують у Німеччині.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile