Укрзалізниця почала приймати цифровий студентський квиток із мобільного додатку «Дія». Він, як і паперовий документ, даватиме право на пільговий проїзд.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

«Студенти при посадці у поїзд замість пластикового оригіналу можуть пред’явити цифровий документ із мобільного застосунку "Дія". Цифровий студентський квиток так само дозволяє подорожувати поїздом зі знижкою 50%», — йдеться в повідомленні.

У компанії наголошують, що цифровий студентський має такі самі переваги, як і пластиковий оригінал: ідентифікує особу, підтверджує статус студента та надає знижки.

Пільговий проїзд надається студентам вишів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.

Подорожувати зі знижками з е-студентським можна у:

  • загальних і плацкартних вагонах;
  • вагонах другого й третього класу всіх категорій міжміського сполучення;
  • усіх вагонах регіональних поїздів, поїздах приміського сполучення.

Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії «Регіональний поїзд», для студентів встановлена повна вартість квитка.

Також Укрзалізниця приймає цифрові ID-картку, закордонний біометричний паспорт та водійське посвідчення з додатка «Дія».

Нагадаємо, 6 лютого Міністерство цифрової трансформації презентувало мобільний додаток «Дія». Очікувалося, що в ньому будуть зберігатися документи в електронному вигляді. Наразі у застосунку вже можна користуватися цифровим водійським посвідченням та свідоцтвом про реєстрацію.

До кінця 2020 року уряд планував оцифрувати близько 80% державних послуг та зробити їх доступними через «Дію». Зокрема, у додатку є електронні український та закордонний паспорти, студентські квитки, документи на авто.

Додаток доступний для смартфонів на Android та iOS. Зокрема, у Google Play Market та App Store.

Поділитись: