Серед призначених додаткових поїздів Укрзалізниці, що курсуватимуть на час новорічних свят, буде поїзд, що повністю оснащений новозбудованими вагонами.

«Вісім пасажирських штабних купейних вагонів, щойно отриманих Укрзалізницею від Крюківського вагонобудівного заводу, будуть сформовані в один склад і курсуватимуть за маршрутами додаткових поїздів, яких цього року призначено близько 30», — повідомляють в Укрзалізниці.

Зазначається, що нові вагони матимуть більшу кількість розеток, зокрема розетки на рівні верхніх полиць, у кожному купе відчинятимуться кватирки, також у вагонах буде покращена система опалення.

«Встановлені більш потужні електричні перетворювачі для безперебійної роботи мікрохвильової печі. Вагони обладнані кліматичною системою, двома вакуумними туалетами закритого типу», — додають у прес-службі Укрзалізниці.

Крім цього, 70% обладнання нових вагонів вироблено в Україні.

Зазначається, що після завершення різдвяно-новорічних свят, нові вагони курсуватимуть за маршрутом Хмельницький-Лисичанськ, Миколаїв-Київ-Рівне, Запоріжжя-Київ та Ковель-Київ.

Нагадаємо, що 16 грудня Укрзалізниця відкрила продаж на 5 додаткових поїздів.

На час різдвяно-новорічних свят Укрзалізниця планує призначити не менше 30 додаткових поїздів за популярними напрямками.

При цьому навантаження на систему онлайн бронювання зросло у 6 разів, через що роботу системи обмежили.

Нагадаємо, Укрзалізниця зменшила кількість рейсів експресу Київ-Бориспіль.

Поділитись: