Міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив «Укрзалізниці» переглянути графіки руху, а також призначити додаткові потяги в курортні регіони на літній період.

За його словами, однією з першочергових операційних завдань для української залізниці є забезпечення сезонних перевезень громадян до місць відпочинку протягом літніх місяців.

«Історично декілька регіонів залишались без зручних прямих поїздів до узбережжя Чорного моря та карпатського регіону. Пасажири були вимушені їздити із пересадками», — написав Омелян в Facebook.

Через це, як пояснив Омелян, було дано доручення «Укрзалізниці» переглянути розклад та призначити прямі додаткові поїзди до Миколаєва та Херсону з Ковеля, Луцька, Рівного, Чернігова, Житомира, Сум та Чернівців і влаштувати пряме сполучення між Запоріжжям та Івано-Франківськом і Ворохтою, між Ужгородом та Херсоном.

«Сезон відпусток вже не за горами, тому важливо, щоб додаткові поїзди були призначені якомога швидше. Відкриття продажу квитків на ці поїзди дасть змогу громадянам заздалегідь спланувати свій відпочинок», — написав міністр.

/фото Твіттер/@uz_gov_ua

Поділитись: