УКРАЇНА

«Укрзалізниця» може додати вагони до приміських електричок після інциденту на Баришівці

12 квітня, 2017 13:08
УКРАЇНА/«Укрзалізниця» може додати вагони до приміських електричок після інциденту на Баришівці
Зберегти
Вигляд
Рух потягів на станції під Києвом відновили після блокування, а також обіцяють розглянути можливість збільшення кількості вагонів в деяких електропоїздах.

Рух потягів на станції під Києвом відновили після блокування, а також обіцяють розглянути можливість збільшення кількості вагонів в деяких електропоїздах.

На станції Баришівка під Києвом о 08:45 12 квітня відновили he[ потягів після того, як обурені пасажири оточили потяг напрямку Яготин-Київ та заблокували колію.

Про це йдеться на сайті «Укрзалізниці».

Рух потягів був заблокований із 6 години 12 квітня.

Зазначається, що непорозуміння виникло між Київською обладміністрацією та місцевим автоперевізником щодо підвищення тарифів на автоперевезення.

Сьогодні водії маршрутних таксі частково не вийшли в рейси. Усі пасажири маршрутних таксі перейшли на залізничну станцію, намагаючись виїхати в годину пік приміським електропоїздом Яготин – Київ. Однак, через не всім вдалося це зробити. Через це обурені люди оточили поїзд, вийшли на колії, тим самим заблокували його рух.

Також через інцидент вибилися з графіку інші поїзди. Зокрема, сталися затримки швидкісних електропоїздів Інтерсіті+ № 712 Київ – Костянтинівка +2 год. 02 хв., Інтерсіті+ № 722 Харків – Київ +1 год. 40 хв., № 125 Костянтинівка – Київ +1 год. 15 хв., та 4 приміських електропоїздів: № 6802 Київ – Гребінка +2год. 54 хв., № 6805 Гребінка – Дарниця +2 год. 32 хв., № 6807 Гребінка – Київ-Волинський +1 год. 40 хв., № 6880 Караваєві Дачі – Яготин +2 год. 23 хв.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини