Економіка

«Укрзалізниця» оголосила технічний дефолт

Економіка/«Укрзалізниця» оголосила технічний дефолт
Зберегти
Вигляд

«Укрзалізниця» оголосила технічний дефолт.

Про це заявив виконувач обов'язків генерального директора компанії Максим Бланк, повідомляє «РБК-Україна».

«Сьогодні ми сповістили наших кредиторів про факт настання технічного дефолту за певними борговими зобов'язаннями «Укрзалізниці», про початок переговорного процесу по внутрішньому боргу, а також повідомили внутрішнім і зовнішнім кредиторам про напрям та обсяги реструктуризації, яку «Укрзалізниця» планує здійснити в 2015 р», – заявив Бланк.

Як зазначив Бланк, беззаперечною підставою для початку такої операції стала «вкрай складна ситуація в країні, фактична непідконтрольність цілої залізниці і перевізного процесу, яким керують у центрі, значні обсяги падіння вантажообігу».

За його словами, причина технічного дефолту полягає «навіть не стільки в військових діях, які відбуваються сьогодні, скільки в роках безгосподарності та корупції, з якими «Укрзалізниця» прожила останні роки».

«Переговори почалися сьогодні і в найближчі тижні вони будуть досить інтенсивній фазі щодо внутрішнього боргу. Після чого вони перейдуть до окремих питань зовнішнього боргу, в тому числі, реструктуризації 500 млн євро облігацій, які є частиною реструктуризації, яка підтримана міжнародним валютним фондом і за якими координується Міністерство фінансів», – повідомив Бланк.

/ фото прес-служби «Укрзалізниці»

Пов`язані новини