У 2018 році Укрзалізниця планує підвищити вартість пасажирських перевезень у два етапи: навесні та восени у цілому на 24%.

У 2018 році Укрзалізниця планує підвищити вартість пасажирських перевезень у два етапи: навесні та восени у цілому на 24%.

Про це в коментарі Громадському повідомив виконувач обов’язків глави правління УЗ Євген Кравцов.

«На сьогодні ми звернулись до Міністерства інфраструктури як до регулятора пасажирських тарифів на залізниці із проханням про необхідність підвищення тарифів у два етапи, двічі. Це — у квітні на 12% і восени ще на 12%, ймовірніше за все у жовтні», — повідомив Кравцов.

Він також розповів, що Укрзалізницею планується провести роботу серед пасажирів для роз'яснення різниці між поїздами та їх рівнем їх комфорту.

«Ми анонсували введення офіційної класності потягів —  відкритого простого і зрозумілого для пасажирів пояснення про комфорт потягів», — додав він.

Наприкінці січня Укрзалізниця заявила, що у 2018 році планує підвищити вартість пасажирських перевезень на 20%. Повідомлялось, що гроші, отримані залізницею в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укрзалізниця» втратила близько 6 млрд через пізнє підвищення тарифів — керівник

Поділитись: