УКРАЇНА

«Укрзалізниця» планує 28 додаткових потягів на новорічні свята

1 грудня, 2016 15:47
УКРАЇНА/«Укрзалізниця» планує 28 додаткових потягів на новорічні свята
Зберегти
Вигляд
На зимові свята «Укрзалізниця» вже відкрила продаж квитків на 13 додаткових потягів на 100 рейсів у популярних напрямках. Також, незабаром розпочнеться продаж квитків ще на 14 додаткових потягів західного напрямку. Загалом планується 28 потягів на 255 рейсів

На зимові свята «Укрзалізниця» вже відкрила продаж квитків на 13 додаткових потягів на 100 рейсів у популярних напрямках. Також, незабаром розпочнеться продаж квитків ще на 14 додаткових потягів західного напрямку. Загалом планується 28 потягів на 255 рейсів.

Про це повідомляється на сайті УЗ.

«Так, незабаром буде відкрито продаж квитків на 4 потяги в сполученні Київ – Ужгород, на 2 потяги – Київ – Львів, на 3 потяги – Київ – Чернівці (Івано-Франківськ), а також по одному потягу в напрямках Київ – Рахів, Одеса – Ужгород, Дніпро – Львів, Запоріжжя – Львів та Харків – Ужгород», — йдеться у повідомленні.

Наразі вже призначені такі додаткові потяги:

1)Київ – Львів

2) Київ – Ковель

3) Миколаїв – Київ

4)Київ – Одеса

5)Київ – Дніпро

6)Київ – Маріуполь,

7)Одеса – Львів

8)Одеса – Харків

9)Дніпро – Івано-Франківськ

10)Запоріжжя – Дніпро – Львів

11)Харків – Київ – Львів

12)Львів – Івано-Франківськ

13)Харків – Львів

Також «Укрзалізниця» збільшила періодичність курсування 7 цілорічних потягів на 42 рейси, у тому числі 3 потягів у західному напрямку на 20 рейсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Укрзалізниця» хоче збільшити ціну квитків на 35%

У цілому на новорічні та різдвяні свята планується призначити 28 додаткових потягів на 255 рейсів, з яких 21 потяг – у західному напрямку.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця», що на новорічні свята «Укрзалізниця» призначила 4 додаткові потяги та збільшила періодичність курсування 5 цілорічних потягів.

 

Пов`язані новини