ENRU

«Укрзалізниця» розриває контракт з компанією через неналежний ремонт кондиціонерів

ПАТ «Укрзалізниця» провела розслідування стосовно несправності систем кондиціонування у вагонах після скарги іце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Про це йдеться у повідомленні компанії, у якому «Укрзалізниця»  також перепросила у свої пасажирів.

Зазначається, що У вагоні № 12 поїзда № 297 кондиціонер не працював через незадовільну роботу ПАТ «Дніпровагонрембуд», з яким Укрзалізниця за результатами тендеру уклала угоду на виконання сервісних послуг з ремонту та підготовки до експлуатації систем кондиціювання повітря.

У компанії заявили також, що спільно з філією «Пасажирська компанія» припинять дію угоди з ПАТ «Дніпровагонрембуд» як «з виконавцем, який не зміг надати якісні послуги».

Повідомляється про те, що компанія також вирішила звільнити з займаних посад начальника, заступника начальника та головного інженера пасажирського вагонного депо Київ-Пасажирський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві у понеділок, 7 серпня, на станції ім. Георгія Кирпи близько 50 озброєних людей зупинили та розмалювали 8 вагонів електропоїзда Гребінка – Київ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram