ENRU

«Укрзалізниця» заборонила транзит Україною низці компаній з Росії

«Укрзалізниця» заборонила перевозити всі вантажі і порожні вагони, в тому числі здійснювати транзит територією України для низки компаній-власників з Росії.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на повідомлення товариства від 18 травня.

Зазначається, що розпорядженням забороняється перевозити у вагонах компаній «Сбербанг Лізинг», «СГ-транс» та його низки філій, «Нафтотранссервіс», «Перша вантажна компанія», «Федеральна вантажна компанія», «Промтрансінвест», «Перша вантажна Компанія в Україні», «Рейл 1520 Сервіс», «Агрокомплекс» та «Астон продукти харчування Інгредієнти».

Наголошується, що попри санкції дозволяється прийом до перевезення всіх порожніх власних вагонів власності зазначених компаній, призначенням на «РЖД» (Російську залізницю).

Як прокоментували рішення в «Укрзалізниці», рішення викликане указом президента Порошенка, яким введено в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня про введення санкцій проти низки компаній з РФ.

20 травня повідомлялося, що дочірнє товариство російської залізниці «Федеральна вантажна компанія» має намір вивести з України усі вагони «РЖД» протягом найближчих 2 тижнів.

Восени минулого року російська «РЖД» підвищила тариф на 13,4% на імпорт вантажів з України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram