Рух поїздів на полігоні Шипилове — Світланове з 25 січня залишається заблокованим сторонніми особами, у зв'язку з чим ПАТ «Укрзалізниця» отримує збитки.

Рух поїздів на полігоні Шипилове — Світланове з 25 січня залишається заблокованим сторонніми особами, у зв'язку з чим ПАТ «Укрзалізниця» отримує збитки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Цією ділянкою щодоби перевозилося майже 6 тис. тонн вантажів, з яких близько 4 тис. тон вугілля. Нинішня ситуація на перегоні Шипилове – Світланове унеможливлює забезпечення енергетичним вугіллям енергогенеруючих компаній України та завдає збитків ПАТ «Укрзалізниця», — зазначають в «Укрзалізниці».

Підприємство скаржиться на «майже півсотні людей у супроводі кількох народних депутатів», які перешкодили курсуванню вантажного поїзда з 57 порожніми вагонами 25 січня. Поїзд мав дістатися до станції Браунівка для завантаження вугіллям для енергетичних компаній.

Зазначається, що особи, які блокують рух поїздів, вирізали з колії 1 метр рейки.

«Вони розгорнули намет біля залізничного мосту. Крім народних депутатів інші особи відрекомендувалися як бійці батальйону «Донбас», — повідомляє «Укрзалізниця».

Як передає прес-служба підприємства, 29 січня один з учасників блокування перевезень представився помічником народного депутата і пройшов у супроводі двох озброєних осіб до службового приміщення на станції Світланове.

«Вони, застосовуючи фізичну силу та психологічний тиск, вимагали від чергового по станції надати документи по перевізному процесу. Перебуваючи в приміщенні станції, вони 40 хвилин заважали черговому виконувати свої функціональні обов’язки, проводили незаконний обшук приміщення з метою вилучення перевізних документів з/на тимчасово непідконтрольну територію України», — йдеться у повідомленні.

Наразі «Укрзалізниця» надала відомості про інцидент правоохоронним органам.

Раніше повідомлялося, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці в Луганській області.

Нагадаємо, що 25 січня народний депутат Семен Семенченко заявив про початок блокування  залізниці «Луганськ-Лисичанськ-Попасна» на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що перекривати воду та відключати електрику непідконтрольним Києву територіям Донбасу забороняє міжнародне законодавство.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile