У веб-сайту «Укрзалізниці» з бронювання квитків 10 листопада з'явиться мобільна версія

У веб-сайту «Укрзалізниці» з бронювання квитків 10 листопада з'явиться мобільна версія.

Про це повідомляє голова підприємства Войцех Балчун.

«Стартуємо сьогодні. Близько 14-ти. З невеликою, але корисною опцією, яка стане в нагоді користувачам смартфонів, які планують поїздки потягами «Укрзалізниці». Запускаємо мобільну версію нашого сайту з продажу квитків booking.uz.gov.ua і рухаємося до мобільного додатку», — написав Балчун.

Він також зазначив, що це універсальна мобільна версія сайту для смартфонів під будь-яку операційну систему. Тепер, маючи смартфон, буде зручніше замовити квиток і оплатити його банківською картою.

«Розраховуємо, що цей крок схвалять пасажири «Укрзалізниці», що цінують свій час і активно використовують смартфони для вирішення різноманітних повсякденних завдань. Сподіваємось, що це ще один стимул для користувачів звернутись до нашого сайту, позбутися черг і зменшити навантаження на каси», — додав голова підприємства.

За його словами, вже більше третини квитків продається через Інтернет. Найбільша частка з них припадає на офіційний сайт «Укрзалізниці».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Укрзалізниця» проклала у Карпатах тунель до Європи

«Тому наша мета – і далі нарощувати обсяги продажів залізничних квитків саме через електронні канали», — підсумував Балчун.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» з 4 листопада запустить двоповерховий поїзд.

Поділитись: